NOVINKY
 
10 % SLEVA NA STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN
Objednejte si u nás stěhování těžkých břemen ... číst dále

DYMAS s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kuřimská 1503/42
621 00 Brno

+420 605 125 869

 

 

nejřemeslníci

 

Jak se nejlépe stěhovat

Základ je být v klidu a řešit stěhování bez nervů. Ano, lehce to vypadá napsané a v praxi je tomu jinak. Řekněme to diplomaticky – pokaždé, když se někdo stěhuje či vyklízí byt, má nervy. Ovšem dá se tomu snadno vyhnout, když si zajistí firmu na odborné úrovni, například vyklízení bytů Brno. Ti se opravdu ve svém oboru vyznají a s nimi nebude nic problém, právě naopak. Jelikož se pohybují nejen v České republice, ale i po celé Evropě, mají bezkonkurenční ceny. Kromě toho pracují i o víkendech a svátcích, a to bez příplatků a samozřejmostí je i pojištění proti případným škodám.

I těžké věci se musí stěhovat

Občas se v prostorech, které se stěhují, najdou i opravdu těžké věci, které se musí přestěhovat. Za taková těžká břemena se považuje všechno, co je nad dvě stě padesát kilo. Na to už musí být odborníci, kteří mají s tímto druhem stěhování zkušenosti, protože se k tomu mimo jiné vážou i speciální předpisy, co se týká bezpečnosti, a to nejenom samotných pracovníků. Mezi takováto těžká břemena patří například hudební nástroje – klavír, pianino a tak podobně. Pokud se stane, že neprojdou klasickou cestou, dají se stěhovat i netradičními způsoby – oknem, terasou, balkonem.

Jak na elektroniku a spotřebiče

To je přítomno v každé domácnosti. Tady to není až tak těžké. Stačí vypojit všechny kabely, ale například ledničky a mrazáky se musí vyklidit, odmrazit a umýt, to je nutností. I v tomto případě se používá speciální technika, kterou mají stěhovací firmy k dispozici a vědí, jak na to.