NOVINKY
 
10 % SLEVA NA STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN
Objednejte si u nás stěhování těžkých břemen ... číst dále

DYMAS s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kuřimská 1503/42
621 00 Brno

+420 605 125 869

 

 

nejřemeslníci

 

Stalo se Vám, že Vás již někdo doma vykradl? Potřebujete pro svůj dům, svou prodejnu nebo jiný objekt kvalitní mříže? Na trhu existuje řada prodejců, kteří nabízejí mnoho mříží. Otázka se ale přímo nabízí. Kdo může zaručit vysokou kvalitu zabezpečení? Bohužel v tomto případě lze shánět co nejvíce informací a recenzí na daného prodejce. Najít toho optimálního výrobce kvalitních mříží je náročné.

Ale i v tomto oboru se najdou výrobci, kteří jsou prověření a jsou zárukou spolehlivosti a jistoty, řeč je o firmě Raab. Společnost mříže Raab nabízí záruku kvality a dlouhodobé zkušenosti s výrobou mříží, na kterou se vztahuje záruka po dobu 5 let. Firma se zabývá vlastní výrobou všech druhů mříží, v nabídce naleznete jak pevné mříže, klasické, kované, dveřní předěly i mříže pohyblivé a nůžkové.

Právě posledně jmenované mříže jsou využívány nejvíce pro svou pevnost a subtilní vzhled. Dají se využít i pro vstupní a vjezdové otvory i brány – při výrobě jsou využity nejnovější technické prvky. Výhodou tohoto typu mříží je jejich „neviditelnost“ – pod tímto pojmem si můžete představit to, že složené mříže nezabírají téměř žádný prostor a esteticky nenarušují okolí místa zabezpečení.