NOVINKY
 
10 % SLEVA NA STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN
Objednejte si u nás stěhování těžkých břemen ... číst dále

DYMAS s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kuřimská 1503/42
621 00 Brno

+420 605 125 869

 

 

nejřemeslníci

 

Partner pro rekonstrukci bytu a bytového jádra – Alfavertical s.r.o.

Komplexní služby v oblasti modernizace bytů, změn jejich dispozic, resp. rekonstrukce bytového jádra Brno a bytu řeší stavební společnost Alfavertical s.r.o. přímo na klíč. Specializuje se na přestavby bytových jader, na vytváření a zhotovování projekčních prací včetně 3D vizualizací a statistických výpočtů a posudků.

Statistické posudky k rekonstrukci bytu Brno či domu jsou velmi důležité, jelikož statiku domu je třeba si hlídat i pokud se dělají malé stavební úpravy, které by na první pohled nemusely mít vliv na celkovou stabilitu konstrukce. Jedná se o písemný dokument, kde je zhodnoceno, jak lze úpravy provést, za jakých podmínek a při jakém technologickém postupu prací. Statiku nelze podceňovat, jdeo velmi náročnou a zodpovědnou činnost. Cena za statistický posudek je závislá na jeho pracnosti.

Alfavertical s.r.o. k statistickému posudku mimo jiné zajistí také vybourání bytového jádra a likvidaci odpadu, zajistí nové rozvody vody, kanalizace a plynu, vyzdění příček, včetně montáže sádrokartonového podhledu s vestavěným osvětlením, instaluje veškerou sanitární techniku a provede malbu zdí i samozřejmě závěrečný úklid. Neváhejte a rekonstruujte interiér s www.alfavertical.cz