NOVINKY
 
10 % SLEVA NA STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN
Objednejte si u nás stěhování těžkých břemen ... číst dále

DYMAS s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kuřimská 1503/42
621 00 Brno

+420 605 125 869

 

 

nejřemeslníci

 

Při reorganizaci kancelářských prostor ve firmě je někdy provézt přestěhování celé kanceláře včetně kancelářského vybavení a kancelářského nábytku. To bývá náročný proces, jednak fyzicky a také logisticky. Obzvláště, pokud je kancelář plná různého kancelářského vybavení, papírů a kancelářského nábytku. Totot vybsvení kanceláře bývá velice náchylné na odření nebo nějaké mechanické poškození.

Pro tyto účely se používá bublinková folie – ta díky svým vynikajícím vlastnostem dokéže výborně ochránit jskákoli nábytek před poškozením. Bublinková folie je prodávána ve velkých a širokých rolích. Umožňuje tak zabalit poměrně velké kusy kancelářského nábytku a vybavení, jakou jsou například konferenční křesla nebo kancelářská křesla.

Pokud takto při stěhování zabezpečíte veškerý kancelářský nábytek, nemělo by se stát, že se při stěhování poškodí nebo zničí. Každá seriozní stěhovací společnost by vám tuto službu měla nabídnout. Chránit před poškozením se dá také masivní kancelářský nábytek, nemusí to být jen nějaké drobné kusy nábytku.

Stěhování nábytku je poměrně stresující záležitost, při pečlivé přípravě se dá I složité stěhování kanceláře a kancelářského nábytlu zvládnout v pohodě a bez nepříjemností.